Share on facebook
Share on twitter

БО Легалайф-Україна працює та надає послуги в межах території України. Посилання нижче стосуються секс-робітниць/секс-робітників, які потребують допомоги в Україні. 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ для юридичної та психологічної підтримки, їжі, предметів першої необхідності, таких як одяг і покривала, а також рекомендацій щодо послуг та допомоги в різних регіонах країни:

+38 (050) 450 777 4

+38 (067) 450 777 4 

ОНЛАЙН-ЧАТ на їхньому веб-сайті та сторінці Фейсбук.

Якщо ви бажаєте підтримати Легалайф-Україна, будь ласка зробіть внесок за цими банківськими реквізитами.

  • Інформація щодо виїзду з України

Після оголошення урядом України воєнного стану українським чоловікам віком від 18 до 60 років Держприкордонслужба тимчасово заборонила виїзд за межі країни. (Джерело)

Іноземні резиденти України можуть пред’явити свої паспорти та підтвердження проживання в Україні. Якщо вам відмовляють у в’їзді, попри те, що ви легально проживаєте в Україні, зверніться до свого посольства в країні, куди ви намагаєтеся в’їхати.

Якщо ви є біженцем в Україні, зв’яжіться з установами, які надають юридичну допомогу в кожній із зазначених нижче країн, якщо у вас виникли труднощі з перетином кордону.

  • Польщі

Якщо ви рятуєтесь від війни в Україні, вас впустять до Польщі. Тимчасово скасовано всі візові вимоги (паспорт вам не потрібен). Польський уряд надає тимчасове житло. Центри приняття біженців були створені вздовж польсько-українського кордону.

Sex Work Polska (Секс-робота Польща): Надає інформацію і полегшує доступ до отримання документації, транспорту, притулку, житла, сім-карток, медичних послуг, допомоги/навчання дітей, перевезення тварин через співпрацю з іншими організаціями та установами на місці. 

Контакт:

імейл: swp.kontakt@gmail.com 

номер телефона: +48660004255

соціальні медіа: https://www.facebook.com/sexworkpolska @sexworkpolska 

Інформаційна гаряча лінія Міністерство закордонних справ Польщі: ​​+48 47 721 75 75

Подальша інформація (англійською, українською, російською та польською) 

  • Молдова:

Якщо ви рятуєтесь від війни в Україні, вас впустять до Молдови.  Тимчасово скасовано всі візові вимоги (паспорт вам не потрібен). Ви можете подати заяву на надання притулку в Молдові в будь-якому пункті перетину кордону, у відділенні поліції або в міграційній службі. На молдовсько-українському кордоні створено центри розподілу біженців. (Джерело). 

Гаряча лінія Молдовського Бюро із Міграції та Притулку: +373 (0) 8000 15 27

Подальша інформація (англійською) / (українською)

Повний список точок перетину кордону з Молдови до Румунії з України (англійською)

Uniunea pentru Echitate și Sănătate (Об’єднання за Рівність та Здоров’я): надає послуги притулку для секс-робітниць/секс-робітників: проживання, харчування, елементарну медичну допомогу, гігієнічні пакети, душ, прання одягу, підтримка із транспортуванням, інформацію та консультації, ведення справ у місті Balty (Балти) та Північній Молдові.

Контакт: +373 79833133, +373 79571441

  • Словаччина

Якщо ви рятуєтесь від війни в Україні, вас впустять до Словаччини. Тимчасово скасовано всі візові вимоги (паспорт не потрібен). Прикордонні переходи відкриті, за винятком пасажирських залізничних перевезень між Чопом (Україна) та Čierna nad Tisou (Черна-над-Тисою) (Словаччина), які не курсують.  (Джерело словацькою мовою).

NGO Odyesus (НДО Одисей):  надає послуги зі зниження шкоди та встновлює контакт  з іншими організаціями та послугами в країні.

Контакт: jasekova@ozodyseus.sk, +421 252 494 344; +421948 361 094

Ви можете надіслати їм повідомлення на: ODYSEUS – Home | Facebook, https://www.instagram.com/oz_odyseus/ або знайти їх за адресою: Tomášikova 26, Bratislava (вул. Томашикова, Братислава).

Подальша інформація щодо допомоги в Словаччині – українською. 

  • Румунія:

Якщо ви маєте українське громадянство, ви можете в’їхати до Румунії зі статусом короткочасного перебування, пред’явивши біометричний або простий паспорт на румунському кордоні.

Не хвилюйтеся, якщо у вас немає паспорта. Вам дозволять в’їхати до Румунії без паспорта, попросивши притулку на кордоні.

Щоб дізнатися про процедури шукання притулку, доступну підтримку та допомогу в Румунії, перейдіть до Допомога (українською мовою)

Неурядова організація «Карусель» надає центр притулку з проживанням, послугами зі зменшення шкоди, включаючи обмін голок і презервативів, їжу, основні речі та направлення для споживачів наркотиків і секс-працівників.
Ви можете надіслати їм повідомлення на CARUSEL – Головна | Facebook або телефонуйте в будь-який час 24/7 в притулку: +40 (757) 586 514

Read also